prawo sukcesu

Napoleon Hill – „Prawa sukcesu”

I Prawo Sukcesu: SuperUmysł: Czyli jak wyeliminować hamulce, które blokują Twoją podświadomość?
Znajomość tego prawa uświadomi Ci, jak ważne w życiu jest otaczanie się i współpracowanie z ludźmi i jak dzięki synergii kilku umysłów można stworzyć energię, dzięki której możliwości grupy jako całości będą niewspółmiernie większe niż pojedynczej osoby. Henry Ford właśnie dlatego był w stanie stworzyć tak wielkie imperium.
Napoleon Hill wyjaśni Ci, na czym polega to prawo, jak je w praktyce wdrożyć w swoje życie. Niestety większość osób tworzy „SuperUmysł” negatywny, którego efekty także się kumulują i zamiast pomagać nam w osiąganiu sukcesu, hamują nas.
Zasada jest prosta – jeśli otaczasz się ludźmi, którzy ciągle narzekają, przebywasz wśród malkontentów i ludzi o negatywnym i pesymistycznym nastawieniu, Twój umysł skupia się na generowaniu negatywnych emocji. Jak w takiej sytuacji ktoś ma osiągnąć sukces, skoro jego umysł skupiony jest na porażkach?

II Prawo Sukcesu: „Określony Cel Główny” – Czyli moc skupienia się na tym, czego naprawdę pragniesz
Drugie prawo wyjaśni Ci, na czym tak naprawdę polega PLANOWANIE i jego moc w realizacji swoich celów. To, że trzeba mieć życiu cel, do którego się dąży, jest rzeczą oczywistą. Jeśli ktoś nie ma celu, jak może osiągnąć sukces, który tak naprawdę jest przecież REALIZACJĄ wyznaczonego sobie CELU. To, że ktoś jest uważany za człowieka sukcesu, oznacza ni mniej ni więcej, tylko tyle, że potrafi on realizować założone przez siebie cele.
Czy na pewno masz Określony Cel Główny, a może tylko Ci się wydaje? Napoleon Hill w niezwykle zrozumiały sposób wyjaśni Ci to zagadnienie, a ponadto…