Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań,okolice.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań,okolice.

Pogwarancyjne naprawy oraz serwisowanie okien, rolet i drzwi. Nasza firma zajmuje się konserwacją oraz regulacją okuć okiennych oraz drzwiowych, wymieniamy okucia na nowe również antywłamaniowe, wymieniamy szyby, klamki także na bezpieczne klamki z kluczykiem, wymieniamy zamki i zawiasy, doszczelniamy okna i drzwi wymieniając uszczelki na nowe, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych takie jak: zatrzaski balkonowe, zaczepy antywyważeniowe czy ograniczniki otwierania, montujemy i regulujemy samozamykacze do drzwi. Konserwujemy,regulujemy oraz wymieniamy wszystkie elementy ruchome mechanizmu rolet, likwidujemy uszkodzenia powstałe w wyniku włamania-wymieniając poszczególne lamele, wymieniamy napęd z ręcznego na automatyczny z montażem silników, awaryjnie podnosimy opuszczone rolety w razie braku zasilania.

Test zdrady

Test zdrady

Zdrada to jedna z najtrudniejszych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednakże być tego świadom aniżeli być oszukiwaną lub oszukiwanym przez lata. Niewierność nie jest prosta do wykrycia, ale ułatwia to znacznie test zdrady. Dzięki takim narzędziom o wiele łatwiej odpowiedzieć na pytania: „Czy on mnie zdradził?” lub odwrotnie „Czy ona mnie zdradziła?”. Test na wykrycie niewierności potrafi wiele odmienić w naszym życiu – może pomóc uwolnić się z już de facto nieistniejącego związku. Pojęcie zdrady posiada kilka interpretacji. Gdy zapytasz dziewczyn, usłyszysz że zdradą będzie pocałunek, trzymanie się za ręce, fantazjowanie o innej osobie, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu. Mężczyźni często podchodzą do tematu trochę inaczej. Zdrada zazwyczaj jest przez nich widziana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej dziewczynę i faceta.

Czyszczenie parą

Czyszczenie parą

Jako Generalny Dystrybutor i Autoryzowany Serwis urządzeń Maxteamer mamy ogromną przyjemność pracować dla Państwa i prezentowej najwyższej jakości urządzenia do czyszczenia suchą parą, jak i systemy prasowania do zastosowań profesjonalnych i zastosowania domowego. Wielofunkcyjne urządzenia Maxteamer zostały stworzone przez niemieckich konstruktorów i inżynierów, dlatego wykorzystują nowoczesne technologie i gwarantują niezawodność użytkowania.

Zakład pogrzebowy wrocław

Zakład pogrzebowy wrocław

Zakład pogrzebowy Róża – Do Twoich usług w tym dotkliwym czasie.W branży pogrzebowej od jakiegoś terminu można uchwycić swojego typu modę na kremacje wrocław. Gatunek pogrzebu jest bardzo często selekcjonowana ze względu na swoje zalety: oszczędność miejsca na cmentarzu, łatwa możność przewozu w przypadku pochówku osoby w innym miejscu niż nastąpiła śmierć. Ten sposób mody przybył do nas z za oceanu, czyli stanów zjednoczonych, gdzie nie raz widzimy na filmach jak rodzina gromadzi po kremacji Wrocław urnę z prochami na kominku lub rozsypuje je na urwisku. Zapraszamy do skorzystania z usług funeralnych warsztatu Róża. Proponujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Wrocławia i jego bezpośrednich okolicach.