Integra Głogów

Integra Głogów

Zapraszamy na tematyczny blog opisujący zagadnienia rozległej sztuki projektowania domów. Twórcami staną się znani styliści, pomysłodawcy tej formy rozmowy z potencjalnymi. Na blogu będą pokazywane nowe modele naszej pracowni, a też zdjęcia istniejących planów. Z naszej pracowni dało się poznać do tej pory powyżej pół setki projektów, z których spora ilość została wdrażana w praktyce. Zdobyliśmy nagrody w wielu zawodach wzornictwa i na tym blogu możemy znaleźć ich konstrukcje, fotografie makiet i fotografie tych z nich, jakie zaistniały w rzeczywistości. Właściwie nie każdy wyróżniony plan jest potem wprowadzany w życie, mimo wszystko przyjemność z tego typu zdobyczy jest bezkresna. Także wstawiamy dokumentacje fotograficzne wykonanych nieruchomości podług naszych projektów. Jest tego tak wiele, iż nie każdą przedstawiamy bramy garażowe, raczej skupiamy się na tych realizacjach, jakie separują nasze atelier wśród reszty pracowani projektantów. Dokumentacje fotograficzne pokazują inwestycje w czasie wznoszenia oraz w fazie wykończeniowej, co daje obraz, w jaki sposób wygląda budowanie. Firmowi styliści albowiem uczestniczą także w fazie realizacji planów. Znają się na surowcach dekarskich i drzwiach, bramach i pozostałych fragmentach chat.

Noclegi Unieście

Noclegi Unieście

Z całą rodziną nad Morze Bałtyckie? Bardzo dobry pomysł! Musisz tylko wybrać odpowiednie miejsce. Od lat Unieście cieszy się opinią miejscowości nadmorskiej przeznaczonej dla rodzin. Dlaczego? Gdyż jest tam tam bardzo optymistyczna atmosfera, plaże są duże a także zadbane, a w pobliżu wiele lasów a także ścieżek rowerowych. Dobrym rozwiązaniem okazują się również tanie noclegi Smołdzino . Trzeba zwiedzić tę miejscowość o niezwykłej nazwie, chociażby dlatego, iż położona jest ona w interesującej okolicy, ma bardzo barwną historię a także wiele przepięknych zabytków. Kiedy zależy Ci na atrakcyjnie spędzonych wakacjach wybieraj nieznane – odmiana jest niekiedy bardzo potrzebna!

Noclegi Mielno

Noclegi Mielno

Mielno to ładne nadmorskie miasto, do którego każdego sezonu przyjeżdżają spragnieni słońca i atrakcji wczasowicze. Preferują oni to miejsce gdyż każdego roku jest tu tak samo miło, rozkosznie i pasjonująco. Tanie noclegi Nowęcin to propozycja specyficzna. Jest tutaj albowiem zameczek z XV w., który jakiś czas temu został wykorzystany na hotel. Doznacie w nim państwo fantastyczne chwile i będziecie w stanie poczuć się wyjątkowo. W Nowęcinie znajduje się też stadnina koni, co sprawi, iż z całą pewnością nie będzie się nudzić. Ale co tu dużo mówić – przyjedź i sprawdź sam!

Noclegi Koszalin

Noclegi Koszalin

Przepiękne lasy i jeziora, ogromnie rozwinięta kultura: teatry, kina, skansen, filharmonie a także bliska odległość do morza – to ogromnie krótki opis miasta Koszalin. Pewne jest, iż nie będziesz się tam nudził, ani kiedy będzie grzało piekne słońce, ani wtedy, kiedy na chwilę schowa się za chmurkę. Pozytywne jest to, iż jeśli nie masz w ciągu całego roku czasu na kulturę, to tu będziesz mógł, przede wszystkim wieczorami, uzupełnić zaległości. Na przenocowanie polecić można tanie noclegi Lubiatowo . Jest to część samego miasta Koszalina, w którym znajdziesz fantastyczne pokoje i kwatery za niezwykle konkurencyjną cenę.